Temat: Biblioteka urządzeń WYSIWYG r22

Może ktoś udostępnić aktualną bibliotekę urządzeń do WYS r22? Najbardziej zależy mi na Alpha Beam 300.

2

Odp: Biblioteka urządzeń WYSIWYG r22

Mogę Ci wysłać bibliotekę tyko jest mały problem Cast się zabezpieczył na tą okoliczność po dodaniu pliku do biblioteki program wywala błąd:((

3

Odp: Biblioteka urządzeń WYSIWYG r22

Nie ma "dodawania plików do biblioteki". Nie ma rozdziału między biblioteką a programem. Nowsza biblioteka oznacza nowszą wersję programu.

4

Odp: Biblioteka urządzeń WYSIWYG r22

Kacper tu się mylisz smile nie działają tylko urządzenia multimedialne oraz zaawansowane techniczne.
Da się wsadzić uradzenia z wyższych wer. Trzeba tylko pominąć parę plików identyfikujących wersje i zaimportować odpowiedni plik z lista urządzeń.

5

Odp: Biblioteka urządzeń WYSIWYG r22

Nie tyle mylę, co opisuję oficjalną politykę. Wiem o tych wybiegach i kombinacjach.... i wiem dlaczego "akurat R22".

6

Odp: Biblioteka urządzeń WYSIWYG r22

Co do r 22 tez wiem ze to last wersja z "możliwością". Ale wystarczy zrobić copy i paste dane urządzenie do softu do tego plik z lista urządzeń i będzie chodzić - jak zle zaimportujemy urządzenie lub plik biblioteki to nam się libary wysypie smile

Sam tak robiłem przez jakiś czas lecz na dzień dzisiejszy uboższy o 8 tys  ale mam oryginalnego dongla do design a już  26 kompilacja się szykuje

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-11-01 09:58:26)

7

Odp: Biblioteka urządzeń WYSIWYG r22

O to nawet nie wiedziałem na szczęście używam legalnej wersji wiec takie patenty nie sa mi potrzebne