Temat: SGM STUDIO 12 - informacje

Witam wszystkich - tak na początek
Poszukuję informacji dotyczącej konsoli SMG studio 12, instrukcji obsługi tips & tricks itp ;]
Z góry dziękuję za wszelką pomoc

2

Odp: SGM STUDIO 12 - informacje

Przeszukaj dobrze forum. i Podaj maila to Ci podeślę instrukcję.

3

Odp: SGM STUDIO 12 - informacje

przyłączam się do prośby..

szczególnie interesuje mnie w jaki sposób dobrać się do zaprogramowanych ruchów w tym sterowniku dla głów...

mgo@o2.pl

pozdrawiam :]

4

Odp: SGM STUDIO 12 - informacje

zaznaczasz urządzenie i na końcu w menu urządzenia masz gotowce..

Michał Bystrzycki
--------------------

5

Odp: SGM STUDIO 12 - informacje

na początku w menu mam SHUTTER DIMMER FOCUS, drugie są COLORy i GOBOSY, mówisz że w 3 części są? może wiesz jak to się dokładnie nazywa? chciałbym przetestować funkcjonalność tylch gotowców dla MACów 500

6

Odp: SGM STUDIO 12 - informacje

nie pamietam dokladnie ale bylo tam Corner, ZigZag, circle itp osie ruchu X i Y ustaw na ok 16 i nie szalej z predkoscia ruchow bo glowy nie dadza rady jak by co to dzwon, chetnie pomoge 604082970

7

Odp: SGM STUDIO 12 - informacje

marciniasty napisał/a:

na początku w menu mam SHUTTER DIMMER FOCUS, drugie są COLORy i GOBOSY, mówisz że w 3 części są? może wiesz jak to się dokładnie nazywa? chciałbym przetestować funkcjonalność tylch gotowców dla MACów 500

Zupełnie na ostatniej stronie; pierwszy suwak to efekt i jak go zadasz to reszta suwaków będzie kontrolowała jego parametry

Michał Bystrzycki
--------------------

8

Odp: SGM STUDIO 12 - informacje

ok, sprawdzę w najbliższy weekend jak to działa smile jakby co to będę pytał lub dzwonił smile) dzięki wielkie smile) poczytam jeszcze w instrukcji, choć tam jest to bardzo łopatologicznie wyjaśnione...