Temat: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

Witam!
Czy jest możliwość podłączenia do WYSIWYG-a Avo Pearl 2000 bez użycia Wyg-ita????
Jeśli tak to jak to zrobić????

2

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

Wydaje mi sie że niestety.....

Michał Bystrzycki
--------------------

3

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

Udało mi się w końcu połączyć Avo z WYSIWYG-iem za pomocą ENTTEC Open Pro DMX, który posiada jedno wejście DMX i kosztuje ok 300zł...:)

4

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

W jaki sposób?

Michał Bystrzycki
--------------------

5

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

Poprostu do konwertera DMX-USB na wejście IN wpinasz sygnał wyjściowy z konsolety... w WYSIWYG-u w zakładce LIVE->Live->Device Manager wybierasz Pearl 2000 ( w moim przypadku)... Poprawnie zainstalowany ENNTEC  od razu zadziałał...

6

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

a w sumie to czemu trzeba podawać jaki stół jest podłączony

przeca dajemy na wejście sygnał DMX taki jak na urządzenia więc nie ma zanaczenia jaki to stół

prawda ?

7

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

No nie zupełnie... Jest tak jak mówisz jeśli kupisz WYG-ita lub jak pisze ropniak ENNtec-a . Inaczej Wysiwyg komunikuje się z konsoleta prze Ethernet i wybrany protokół.

Michał Bystrzycki
--------------------

8

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

nie no ja piszę tak jakby z enttekiem

wtedy staje się to proste bo nie ma znaczenia jaką konsoletę się podepnie

niestety dzisiaj odpaliłem i ku mojemu rozczarowaniu nie ma w WYSIWYGu w bibliotece głów Showteka explorer

lipa, a już przeczytałam że samemu nie da się zbudować sad

no i trochę zamotany ten program muszę mu się bliżej przyjrzeć smile

9

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

artmajster napisał/a:

przeca dajemy na wejście sygnał DMX taki jak na urządzenia więc nie ma zanaczenia jaki to stół

I ta masz rację, ale... W przypadku kiedy zadeklarowałem w WYSIWYGu konsoletę Avolites Pearl 2000 zadeklarowałem również, że będę używał maksymalnie 4 linii DMX ( bo tyle posiada Pearl 2000). Owszem, mógł bym podać, że podłączyłem np.: GrandMA Full Size, ale wtedy miał bym do dyspozycji 16 linii DMX, a wtedy można się pomylić przy pathu.

Pozdr

Ostatnio edytowany przez ropniak (2009-03-24 20:37:46)

10

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

spokojnie ja nie mam takich sprzętów smile

na razie czysto teoretycznie rozważam sobie czy mógłbym w "zaciszu" przygotować sobie jakąś sztukę nie paląc żarówek smile

na razie i tak nie mam kasiorki, ale pomysł jest fajny i muszę się zastanowić

a tak z innej beczki, to są jakieś inne/lepsze/darmowe? programy do wizualizacji umożliwiające podłączenie stołu?

11

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

artmajster napisał/a:

a tak z innej beczki, to są jakieś inne/lepsze/darmowe? programy do wizualizacji umożliwiające podłączenie stołu?

Darmowe???? Nie bardzo.... Chyba, że GrandMA 3D (freeware). Moim zdaniem w tej chwili WYSIWYG jest najlepszy. Pod uwagę można brać jeszcze ESP Vision. "Najlepsza" też jest cena WYSIWYGa - ok. 15 tys. zł.

12

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

witam

mam pytanko, może kolega podpowie gdzie można dostać ENTTEC Open Pro DMX z wejściem dmx tak do 300 zł, jestem zainteresowany kupnem ( muszę podpiąć avo azure z WYSIWYG-iem ) i nie mam juz pomyslu jak to zrobic najlepiej i najtaniej, jeśli koledzy maja jakieś propozycję to proszę o pomoc.

13

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

Strona Enttec tongue
http://www.enttec.com/index.php?main_me … mp;dist=eu

Ostatnio edytowany przez KacperP (2010-01-19 10:42:06)

14

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

no tak podobno najciemniej jest pod latarnią big_smile , mam jeszcze pytanko czy ta wersja Interfejs Open DMX USB wystarczy to musi być Interfejs DMX USB Pro

15

Odp: Avo Pearl 2000 Tour + WYSIWYG... Da się to połączyć???

Znowu strona Enttec: tongue
http://www.enttec.com/index.php?main_me … opendmxusb

Open DMX USB nie ma wejścia. Tylko Pro ma dodatkowo wejście oraz sterownik do wysiwyg tongue