616

Odp: Hydepark

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8qeTEfOqB0A#!

Mistrzowsko wyglądają konstrukcje z podwieszonymi sunstripami.

617

Odp: Hydepark

Plusem holenderskich produkcji jest to ze maja ogromny budżet na dekoracje, konstrukcje, ilość oraz jakość urządzeń (te bardziej zajechane już są w Polsce smile:):)) i grafików którzy nasmarują takie wizuale że wgniata w glebę. My Polacy tez mamy pomysły. Przedstawiasz obraz graficzny togo co może mieć miejsce a tu przychodzi pan księgowy i "nie nie nie... zamiast hebanu sklejka..."

np.U nich 30 laserów 5W u nas 5 po 3W...

618

Odp: Hydepark

Pytanie trochę śmieszne ale murze to napisać bo nie uwierzyłem...
transport do celu + powrót 400km
Rider światło plus sound
Cena 3000zł netto
dziś dowiedziałem się ze są takie firmy...

ridery
http://www.forum-oswietlenia.pl/viewtop … 355#p11355

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-12-13 22:52:30)

619

Odp: Hydepark

3000 to chyba brutto i z transportem:)

620

Odp: Hydepark

To się nazywa dobra cena smile

621

Odp: Hydepark

Swoja droga taka firma fajna jak się okaże ze zrobią to co trzeba zrobić  w tej cenie osobiście będę ich brał na każdą sztukę.

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-12-15 03:14:37)

622

Odp: Hydepark

jaka to firma /?? idealna na trasę wink

623

Odp: Hydepark

vandj jeżeli sądzisz że to są mocno zaniżone stawki to jesteś w błędzie osobiście znam ekipę która za dużo mniejsze pieniądze była wstanie postawić dźwięk (meyer) + trochę światła (prawie rider -owego) w klubie nosząc wszytko po schodach.

Te dużo mniejsze pieniądze to tak naprawdę prawie trzy razy mniejsze pieniądze.

A dlaczego napisałem "była w stanie"? Bo Łomianki jak szybko dała Panu Meyer -a tak szybko zabrała.

Tak to już jest a później te głupie gadanie "MAC700 chyba go poje... jak by go miał sam kupić to by świecił na MAC500 tylko by szumiało"

624

Odp: Hydepark

Nie pisze z tego ze można powiedzieć ze  zostałem pokrzywdzony (a dokładnie nie ja) ale pisze o zaniżaniu stawek na rynku... teraz ten klub czy inny tego samego właściciela - właścicieli  gdzie to będzie robione lub coś podobnego będzie spalony na technikę ... bo pan Stasiu X zrobił to za 3kilo papiera a pan chce 5,6,10... dziekujemy.

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-12-13 23:40:49)

625

Odp: Hydepark

Patrząc na listę sprzętu tej firmy to MAC700 został zamieniony na MAC250  big_smile  Ciekawy zamiennik cool

626

Odp: Hydepark

Kto ma na sprzedaż GMA Light i CP Alpha Spot 300 w ilości 10 szt.? Pilne

627

Odp: Hydepark

W moich okolicach jest człowiek który za "grosze" świadczy usługi nagłośnienie + oświetlenie imprez. Dlatego też jestem w chwili obecnej (prawie) bezrobotnym akustykiem i muszę robić całkiem co innego.

Ostatnio edytowany przez tomcio (2011-12-13 22:22:05)

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

628

Odp: Hydepark

Mikey napisał/a:

odnośnie bbpromotion i listy sprzętu na ich stronie, od kiedy Pearl 2008 jest mikserem? big_smile

Wiele stron tak pisze, Często ludzie starej gwardii.


Midams - tu masz kilka lajtów
http://www.solarisnetwork.com/product_i … amp;lpp=50

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-12-14 00:30:59)

629

Odp: Hydepark

Dzieki Vandj. Ale lokalizacja krajowa mnie interesuje hmm

630

Odp: Hydepark

Cordial CDMX 1 czy CDMX 234 <- waszym zdaniem jest jakaś różnica jakościowa pomiędzy jedną wersją a drugą? smile