541

Odp: Hydepark

!

Michał Bystrzycki
--------------------

542

Odp: Hydepark

Mikey napisał/a:

z jakiego rocznika? ponieważ ja rozglądam się za doblo maxi z roku 2004 do 2008 i silnikiem 1,9 jtd

może ktoś z Peugeot Partner z rocznika 2006-2008 korzysta ? tongue

Ja posiadam Partnera z 2006. Ogólnie całkiem przyjemny samochód, czasami pomieścił więcej niż się tego spodziewałem jednak po około 15000km zaczeło się wszsytko sypać. Zaczynając od pękających węży od chłodnicy, poprzez pękniętą uszczelke pod głowicą i wymieszanie całego oleju z borygo. Kończąć ostatnio na wymienieniu prawie całego zaweszenia łącznie z drążkami amortyzatorami i sprężynami.
W utrzymaniu może i jest tani ja mam akurat 1.4 75KM ale jak już zacznie się sypać to napewno na jednej rzeczy się nei skończy.

Z drugiej strony w firmie jakiś czas jeździ już Mercedes Sprinter. Kupiony byl jako uzywany może nie najlepiej wygląda ale jeździ bez problemu smile

543

Odp: Hydepark

bogdanstawowski napisał/a:

Słuchajcie generalnie każy sprzęt z niemiec na poziomkie MAC 500, Stage Zoom, Stage Color, MAC 600, jest przetyrany przez los. To są już naprawde stare urządzenia i niestety swoje godziny mają przeświecone w większosći przypadków powyżej 4500h

Człowieku ... odstaw te prochy! ... w dwóch różnych wątkach piszesz posty z dupy wzięte. A jeżeli Twoja odpowiedz tyczy się konkretnej wypowiedzi to używaj funkcji "cytuj"

Lj_Seba napisał/a:

Zaczynając od pękających węży od chłodnicy, poprzez pękniętą uszczelke pod głowicą i wymieszanie całego oleju z borygo. Kończąć ostatnio na wymienieniu prawie całego zaweszenia łącznie z drążkami amortyzatorami i sprężynami.


To że Ci pękła uszczelka pod głowicą było pewnie spowodowane tym, że zagotowałeś silnik :] gdy Ci pękły przewody chłodnicy.

Ostatnio edytowany przez avekamil (2011-08-22 11:42:59)

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

544

Odp: Hydepark

Mikey napisał/a:

w takim razie tomcio chętnie poznam Twoją opinię, bowiem jestem na rozdrożu: doblo maxi, partner czy berlingo sad

Ja tym autem woże głównie mikser i okablowanie. W przypadku analogowych stołów kilka racków dochodzi. Wiadomo jakieś klamoty się jeszcze upycha, ale strasznie ciężko to on nie ma. Posiadam wersje dwudrzwiową z tyłem otwieranym na boki. Awarie jakie do tej pory miałem (nie wliczając małego dzwona) to: pompa ABS, pompa paliwa, zacinający się hamulec w tylnym lewym kole i padło coś od wspomagania. Fakt serwis troche mnie kosztował, ale auto jest dość bezawaryjne i sprawnie śmiga. Wiadomo o turbinę trzeba dbać, ale innego (mniejszego) silnika jak 2.0HDI nie chcę widzieć w tym aucie  tongue

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

545

Odp: Hydepark

dzięki tomcio za opinię, osobiście również wychodzę z założenia że przy dostawczakach silnik 2.0 to minimum, autka przy obciążeniu ma iść do przodu a nie się rozpędzać jak ślimak smile

546

Odp: Hydepark

Ja generalnie mam dosc duze doswiadczenie z renault master. Generalnie autko bardzo fajne spokojnie mozna je polecic. Jezeli chodzi o druga generacje to silnik 2,5 dCi, jezeli chodzi o trzecia 2,3.

Ciekawostka jest ze mozna znalezc Renault Mascott zarejestrowane jako auta do 3,5t (kiedy byla taka mozliwosc). Generalnie swietne autko bo juz wykonane w technologii ciezarowki, a mozna jezdzic na B

547

Odp: Hydepark

przydałaby się jeszcze opina osoby która pomyka citroenem berlingo smile

548

Odp: Hydepark

Mam kolege ktory pomyka kangoo i sobie bardzo chwali:)

549

Odp: Hydepark

znajomy jeżdżący kangoo od kilku lat jest innego zdania, jest bardzo niezadowolony ponieważ co chwile coś w nim musiał naprawiać

550

Odp: Hydepark

może miał pechowy egzemplarz
ja znam kangoo które na co dzień dostaje strasznie wpierdziel
i jak na takie traktowanie sprawuje się bardzo dobrze

551

Odp: Hydepark

Z tego co mi wiadomo, to berlingo to ten sam pies co i partner. Nawet części te same podchodzą. Mnie do partnera przekonało wykonanie i otwierane tylne drzwi na boki, a nie do góry jak to miał berlingo...

Ostatnio edytowany przez tomcio (2011-08-22 21:30:56)

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

552

Odp: Hydepark

http://www.youtube.com/watch?v=UfcNoMnKjrY

553

Odp: Hydepark

filmik jak najbardziej pozytywny

554

Odp: Hydepark

pięknie spasowane, przyjemnie ogląda się takie filmy smile

555

Odp: Hydepark

smile
fajnie wykombinowane