526

Odp: Hydepark

trochę z innej beczki, z jakich dostawczaków (do 3,5t) korzystacie (marka i model), co w tej maści można polecić co definitywnie odradzić smile

527

Odp: Hydepark

vw creafter - nigdy, sypie się że hej, w mojej firmie są trzy i w zasadzie cały czas mogłyby stać w serwisie

528

Odp: Hydepark

oo to dobrze wiedzieć, ponieważ creafter sprawiał wrażenie jednego z bardziej solidnych, ktoś z Was może użytkuje coś z koncernu fiata/iveco? smile

529

Odp: Hydepark

Lt 35 Maxi. Polecam.

Michał Bystrzycki
--------------------

530

Odp: Hydepark

my po wielu konsultacjach zdecydowaliśmy się na fiata ducato.... mamy go 2 tyg.. więc dużo powiedzieć nie mogę...

Ale pewnie LT35 pewnie go przeżyje wink LT35 to niezniszczalna konstrukcja smile

Ostatnio edytowany przez avekamil (2011-08-20 21:28:45)

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

531

Odp: Hydepark

znajdzie się ktoś, kto na mniejsze sztuki jeździ np. fiat`em doblo maxi? smile

532

Odp: Hydepark

u nas w firmie jest doblo z silnikiem 1,4 jtd
co prawda nie wozi sprzętu oświetleniowego ale niestety nie jest to samochód marzeń
słaby silnik daje się we znaki
poza tym jest awaryjny
może to wina modelu ale od początku miał kilka problemów które serwis mimo kilku odwiedzin nie potrafił usunąć
moim zdaniem fiat to ogólnie słaba marka

533

Odp: Hydepark

z jakiego rocznika? ponieważ ja rozglądam się za doblo maxi z roku 2004 do 2008 i silnikiem 1,9 jtd

może ktoś z Peugeot Partner z rocznika 2006-2008 korzysta ? tongue

Ostatnio edytowany przez Mikey (2011-08-21 10:29:53)

534

Odp: Hydepark

rocznik - koniec 2009
z tego co słyszałem to 1,9 znacznie lepiej się zbiera
niemniej wykonanie wnętrza itd będzie takie samo smile

moim znaniem Peugeote będzie lepszym wyborem, niemniej popytaj gdzieś na forum konkretnej marki

535

Odp: Hydepark

właśnie dlatego spytałem również o peugeot, wygląda ładniej i środek sprawia wrażenie bardziej estetycznego, dzięki artmajster wink

536

Odp: Hydepark

Partner z silnikiem HDI fajna maszyna. Szkoda tylko że serwisowanie troche kosztuje sad W zasadzie to to samo auto co Berlingo. O tym pojeździe mogę troszkę powiedzieć smile

Ostatnio edytowany przez tomcio (2011-08-21 11:10:31)

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

537

Odp: Hydepark

w takim razie tomcio chętnie poznam Twoją opinię, bowiem jestem na rozdrożu: doblo maxi, partner czy berlingo sad

538

Odp: Hydepark

Berlingo 2001 1,4 benzyna. polecam również. Nie pędzi ale tani w utrzymaniu. Tanie części.

Michał Bystrzycki
--------------------

539

Odp: Hydepark

w tym tygodniu oblecę komisy i przetestuje zarówno berlingo, doblo jak i partnera smile dziękuje wszystkim za podpowiedzi

540

Odp: Hydepark

Słuchajcie generalnie każy sprzęt z niemiec na poziomkie MAC 500, Stage Zoom, Stage Color, MAC 600, jest przetyrany przez los. To są już naprawde stare urządzenia i niestety swoje godziny mają przeświecone w większosći przypadków powyżej 4500h