16

Odp: Projektor + ekran

Obawiam się że obraz nie będzie złożony 100%. Różne projektory= różny kontrast, różny zoom itd

Michał Bystrzycki
--------------------

17

Odp: Projektor + ekran

taa...to oczywiste ze 5 tysi to nie 3.5.....do tego dojdzie odleglosc i jak michal napisal...szczerz mowiac watpie ze wylacznie lamy cos pomoze...lepiej zostac przy tym silniejszym...moze jak beda dobre warunki jakos to wyjdzie smile

18

Odp: Projektor + ekran

porobiłem trochę testów i po zmroku jest OK obraz duży jasny i wyraźny smile

19

Odp: Projektor + ekran

przecież można nałożyć dwa obrazy na siebie i wtedy mamy 5000 + 3000

ale skoro po testach jest ok to ok smile

20

Odp: Projektor + ekran

artmajster napisał/a:

można nałożyć dwa obrazy na siebie i wtedy mamy 5000 + 3000


skatowanie 2 rożnych projektorów z rożna optyka .. raczej ciężko będzie to wykonać

21

Odp: Projektor + ekran

@vandj ma racje trudno ustawić je na obraz tej samej średnicy zupełnie inna optyka
a może jeszcze ktoś podpowie jaki program użyć do wyświetlania animacji podczas imprezy, czy jakieś wiejskiej dyskoteki ?? próbowałem Resolume ale ma mało animacji oryginalnie a dokupywanie dodatkowych ze względu na cenę mija się z celem ;/

22

Odp: Projektor + ekran

To ja może się podzielę tym co znalazłem 3 lata temu, kiedy robiłem wizuale na sylwestra: http://www.stockfootageforfree.com/

Darmowa rejestracja, pliki gotowe do ściągnięcia pogrupowane w kategoriach z prawej strony. Jest też opcja zamawiania płyt DVD po kosztach przesyłki, ale z niej nie korzystałem - wystarczyło mi na moje potrzeby to co było na stronie, więc nie wiem jak wygląda kwestia transportu do Polski.

Ostatnio edytowany przez Marchw (2011-04-26 09:04:40)

23

Odp: Projektor + ekran

oo i super smile i wszystkie pliki z tej stronki można dodać do resolume big_smile

24

Odp: Projektor + ekran

To właśnie miałem na myśli. smile

25

Odp: Projektor + ekran

a czy któryś z kolegów podpowie jeszcze czym przesłać sygnał z laptopa na odległość 50-60m ???

26

Odp: Projektor + ekran

BNC, Swiatłowód, po Vga będzie kupa że hej

27

Odp: Projektor + ekran

Słyszałem że dvi  ale nie wiem

Michał Bystrzycki
--------------------

28

Odp: Projektor + ekran

We wrzesniu byłem na prezentacji urządzenia Netgear które bezprzewodowo daje sygnał obrazu. Wtedy jeszcze nie było w jakości HD ale kto wie jak teraz jest. Warto sprawdzić. Coś na zasadzie interlinii tylko w domowych warunkach.

29

Odp: Projektor + ekran

Generalnie rozroznijmy co to ma byc za sygnal video. Bo tutaj juz nam sie zmieszaly standarty analogowe VGA, "BNC" czyli tak naprawde kompozyt lub komponent i DVI ktory jest sygnalem cyforowo-analogowym. Mi odrazu wpadły do głowy pytania
1. Z czego chcesz wyswietlać - OK laptop ale z jakiego wyjścia chcesz podać sygnał
2. Na czym chcesz wyświetlać - Jakimi wejściami tam dysponujesz.
Opisz bardziej instalacje ktora chcesz wykonac

30

Odp: Projektor + ekran

witam

wiec tak w laptopie mam standardowe VGA ale jak trzeba to mozna znalesć laptopa z HDMI lub czym innym

w projektorze mam

DVI
5BNC
AV S-video
VAG


jesli chodzi o instalacje to mobilny zestaw na małe imprezy