Temat: coś ala WYSIWYG

Szukam jakiegoś programu niezbyt skąplikowanego i rozbudowanego do rysowania plotu. Chodzi mi o to żeby osoby jadące wieszać sprzęt wiedziała co gdzie ma wisiec itp. Widok wystarczy w 3D

2

Odp: coś ala WYSIWYG

grandMA 3D zła??   można zrobić ploty 2D i 3D , do tego gratis

3

Odp: coś ala WYSIWYG

No dobra a jak zrobić w takim razie widok w 2D ale z góry i czy jest możliwośc podpisania jakie konkretne adresy mają mieć głowy ?

4

Odp: coś ala WYSIWYG

troszkę może z innej beczki się wtrącę ale szukam czegoś na Macbook Pro.czy ktoś coś zna i nie chodzi mi o program przez parells desktop itp tylko konkretnie na mac'a big_smile

http://img507.imageshack.us/img507/5295/50840.png
http://img689.imageshack.us/img689/7769/32089.png

5

Odp: coś ala WYSIWYG

tez mam maczka pro i jest ciezko ,a czemu nie przez parells ? Pisalem do ludzi z wysywiga i tak mi odpisali :

Hi Pawel,

Unfortunately this is no wysiwyg version that supports Mac OSX.   We do support wysiwyg on any Intel-based Mac with if configured with Windows on BootCamp or a virtual environment running
Windows (e.g. Parallels or VMWare Fusion).  Once Windows is set up, you may install and run it (within Windows), just like you would on a PC machine. Please note that the Windows partition will have to be formatted with (or converted to) the NTFS filesystem, in order for the wysiwyg installation to complete.

drugi mail :

Hi Pawel,

Unfortunately we have no current plans to support on OSX.   However, most of our Mac users currently use Bootcamp and have reported success in running wysiwyg.

Let me know if you have any questions.

wiec sam widzisz smile

Ostatnio edytowany przez Laska (2011-01-06 22:39:17)

6

Odp: coś ala WYSIWYG

Na Mac-a i Windows jest VectorWorks.
Do świateł przeznaczony jest wariant VectorWorks Spotlight.

7

Odp: coś ala WYSIWYG

a mamy jeszcze ESP vision smile

8

Odp: coś ala WYSIWYG

ESP Vision to jest sam wizualizer, który do zastosowań CAD może chyba jeszcze mniej jak nawet grandMA 3D.
Sceny do ESP Vision trzeba robić importowaniem z 3ds max, albo z VectorWorks właśnie.

9

Odp: coś ala WYSIWYG

masz racje smile kurcze ciezko dostac tego Vectora na maka ,ehhhh

10

Odp: coś ala WYSIWYG

Zależy jak interpretować słowo "dostać". lol
Jeśli ma się na myśli "kupić" to mnie szukanie sklepu w sieci zajęło 10 sekund. tongue

11

Odp: coś ala WYSIWYG

czekam na czasy kiedy bezproblemu bede mogl kupic taki program.... A narazie coz..... trzeba szukac "gdzie indziej" niestety i nie jest łatwo hmm

12

Odp: coś ala WYSIWYG

a czemu kolega @Lj_Seba nie chce używać WISIWYG-a ??
a czy spotkał sie ktoś z ESP Vision w wersji nazwijmy to mniej oficjalnej ?? tongue

13

Odp: coś ala WYSIWYG

jest szansa ze bede mial calosc niedlugo

14

Odp: coś ala WYSIWYG

a czemu kolega @Lj_Seba nie chce używać WISIWYG-a  < bo niema na OS x

15

Odp: coś ala WYSIWYG

a tego nie doczytałem mój błąd smile