16

Odp: Konsola LT-Light Hydra Spirit

Mi najbardziej spodobało się zdjęcie przedstawiające gniazda dmx, szczególnie kwestia ich obudowania gdzie IN jest nieco przesłonięte  big_smile  przez plastikowy panel smile

Ostatnio edytowany przez Pan Lis (2010-10-01 23:48:15)

17

Odp: Konsola LT-Light Hydra Spirit

Specyfika obudowy -  pudełka po wkrętarce niepozwoliła na używanie gniazda IN, jeżeli chcesz używać gniazda in musisz kupić droższą wkrętarkę

Ostatnio edytowany przez kiju (2010-10-01 23:53:14)

18

Odp: Konsola LT-Light Hydra Spirit

Moze nieco rozjasnie tongue

kajmar888 napisał/a:

tak pomyślałem " a podrąże temat tej fantastycznej konsoli " powiedz no mi kolego vektorek cóż takiego innowacyjnego ma ta konsola...

Zapewne innowacja tkwi w dziurze ... Po wstepnej analizie fotek w.w urzadzenia doszedlem do wniosku ze wczesniej wspomniana dziura musiala zostac "NAWIERCONA" majzlem popedzanym mlotkiem smile

kajmar888 napisał/a:

Czym wyprzedza urządzenia Grand ma, Compulite, Avolites.

Podejrzewam ze ma wbudowanego "fabrycznie" pasjansa oraz sapera smile

19

Odp: Konsola LT-Light Hydra Spirit

otwór został wykonany też po to by  chłodzić cały układ enttec-a .  nasza wspaniała konsoleta  tak obciążała układy scalone fabrycznie zamkniętego konwertera ze bidulek się zza bardzo grzał  ...  a ponoć jest już też kilka modeli tego cacka    bosch  vecktorPC , vector PC manita, deWalt vectorPC , są też wersje typowo do rentalu  ,vector PC ramirent smile

20

Odp: Konsola LT-Light Hydra Spirit

No i juz wszystko jasne wink

Ja polecam ramirenta smile

21

Odp: Konsola LT-Light Hydra Spirit

chyba namówię swoją firmę na zakup, ale nie jednej konsoli a trzech....a co tam. dobrego nigdy za wiele tongue ciekawi mnie tylko czemu pan vektorek milczy wink

22

Odp: Konsola LT-Light Hydra Spirit

kajmar888 napisał/a:

chyba namówię swoją firmę na zakup, ale nie jednej konsoli a trzech....a co tam. dobrego nigdy za wiele tongue ciekawi mnie tylko czemu pan vektorek milczy wink


Może bana dostał od Michała wink

23

Odp: Konsola LT-Light Hydra Spirit

Pewnie zajety wykrawaniem otworow w enttec'ach wink

24

Odp: Konsola LT-Light Hydra Spirit

zapewne od tego ma już ludzi w swoich fabrykach a otwór wykrawany jest maszyną CNC z największą precyzją inżynierów NASA tongue

25

Odp: Konsola LT-Light Hydra Spirit

Swoją drogą miał zaszczyt ktoś pracować na lt-light hydra? ja się otarłem o ten wynalazek

26

Odp: Konsola LT-Light Hydra Spirit

michal_wa napisał/a:

Swoją drogą miał zaszczyt ktoś pracować na lt-light hydra? ja się otarłem o ten wynalazek


Nie słyszełm nic dobrego o tym stole. Albo inaczej wypowiadała się o nim osoba która mało o nim wie wieć w tym cała sprawka. A mnie bardzo ciekawi wieć chętnie bym go potestował

27

Odp: Konsola LT-Light Hydra Spirit

w sumie nic dobrego o nim nie można powiedzieć...